OK

اجاره و اجرای دستگاه دودزا برای تست اعلام حریق آتشنشانی و اگزاست :

دستگاه اعلام حریق می‌تواند از مهمترین وسایل خانه و مراکز اداری تجاری باشد که به امنیت خانه یا محل کار شما کمک زیادی می‌کند. این دستگاه هشدار دهنده به شما در مورد آتش‌سوزی و دود خطرناک هشدار می‌دهد، بدین تربتیب شما و اطرافیانتان زمان لازم برای تخلیه محل و جلوگیری از آتش‌سوزی بیشتر را خواهید داشت.

:تست اولیه آتشنشانی در زمان تحویل پروژه

در اولین گام کلیه کارفرمایان و دست اندرکاران پروژه های اعلام حریق باید به این نکات توجه کافی داشته باشند: - برای تست اولیه در زمان تحویل پروژه، کلیه تجهیزات سیستم اعلام حریق باید بررسی و تست شوند. - باید از صحت عملکرد تمامی آن ها اطمینان حاصل شود. ممکن است انجام این چنین تستی در برخی از پروژه ها چند روز یا چند هفته هم ادامه یابد.

استفاده از دستگاه های دودزا برای تست دود آتشنشانی و اگزاست

برای انجام تست اگزاست و دریافت تاییدیه از سازمان آتشنشانی باید به صورت مصنوعی دود ایجاد کرد و میزان مکش فن ها را بررسی کرد. برای این منظور از دستگاه دودزا های بزرگ استفاده می کنند.
دستگاه های دودزا یا دستگاه مه ساز با مایع مخصوصی کار می کند و توسط ریموت از راه دور کنترل می شوند .
تعداد دستگاه های دودزا با توجه به متراژ پارکینگ و تعداد اگزاست فن ها و طبقات ساختمان مشخص می شود. به طور حدودی در هر 100 متر یک دستگاه دودزا قرار می دهند تا میزان مکش دستگاه ها را پس از ایجاد دود مصنوعی توسط دستگاه های دودزا اندازه گیری کنند.

تست اگزاست پارکینگ یا به اصطلاح تست دود آتشنشانی با استفاده از دستگاه دودزاموجود در شرکت موزیک رنتر با بهترین کیفیت و مایع مخصوص به راحتی قابل انجام است.

شرکت موزیک رنتر اولین شرکت تست اعلام حریق آتشنشانی و اگزاست در تهران میباشد که شما مشتریان عزیز میتوانید با شماره 021- 44622038تماس گرفته و از کارشناسان ما جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ما و آگاهی از نحوه تست آتش نشانی ، پروژه تست دود آتش نشانی ، تست اگزاست ساختمان ، اجاره دستگاه دودزا دود مصنوعی و اجاره دستکاه مه ساز مشاوره رایگان بگیرید .

:مشخصات دستگاه ه دودزا ، دود مصنوعی ،مه ساز

ولتاژ : 220 ولت
توان : 1500 وات
وزن : 6کیلو گرم
ابعاد : 25*30*52 سانتی متر
عملکرد ها : Strobe 0 - 10 Hz, Manual Setup

برای راه اندازی دستگاه حتما به مایع مخصوص بخار نیاز است و از ریختن آب یا هرگونه مایع دیگر جدا خودداری شود.

اجاره دستگاه دودزا

اجاره دستگاه دودزا

اجاره دستگاه مه ساز

اجاره دستگاه مه ساز

اجرای تست دود آتشنشانی

اجرای تست دود آتشنشانی

اجاره دود مصنوعی

اجاره دود مصنوعی

اجرای تست اگزاست

اجرای تست اگزاست

flash light strobe l 14

اجاره مه ساز تست اگزاست