OK

اجاره کنترلر یا میکسر نورپردازی (DMX) :

کنترلر نور دی ام ایکس (DMX) یک سیستم نورپردازی است که در آن هر چراغ LED ، یک آدرس منحصر به فرد در شبکه دارد. در سیستم ها و پروژه هایی نورپردازی ، تجهیزات نورپردازی از کنترلر DMX فرمان می گیرند و امکان نمایش افکت ها و ریتم های نوری (رقص نور) با رنگهای متغیر را فراهم می کنند. به این پروژه ها اصطلاحا ( پروژه ی نورپردازی دی ام ایکس ) می گویند.
DMX مختصر شده ی عبارت Digital Multiplex است که نام یک پروتکل شبکه ی ارتباطی برای ارسال داده ها می باشد و در شبکه ی دیتای نورپردازی، رنگ و شدت نور هر پروژکتور را تعیین می کند.در یک مجموعه پروژکتور دی ام ایکس می توان رنگ گروه های مختلف را به صورت یکپارچه و هماهنگ تنظیم نمود. همچنین می توان انیمیشن دی ام ایکس را طوری طراحی کرد که هر چراغ رنگی متفاوت از دیگر چراغ ها داشته باشد.
کنترلر DMX، یک مدار فرمان می باشد که دیتای مناسب برای چراغ های نورپردازی مجهز به سیستم دی ام ایکس را ارسال می کند.کنترلر دی ام ایکس در بازار به نام کنترلر پیکسلی هم شناخته می شود. از این کنترلر ها می توان برای کلیه پروژه های نورپردازی RGB-DMX استفاده کرد.
استفاده از کنترلر DMX برای شبکه کردن والواشر ها ، چراغ آبنما و چراغ استخری ، برای شبکه کردن پروژکتور ال ای دی و برای کنترل نورپردازی استیج جشن ها ، مجالس و کنسرت ها کاربرد فراوان دارد.

(DMX)مشخصات کنترلر یا میکسر نورپردازی

ولتاژ : 220 ولت
وزن :2 کیلو گرم
ابعاد : 7*13*50 سانتی متر
عملکرد ها :کنترل کننده نور از راه نزدیک و دور