OK

اجاره رقص نور فلاش بک 1000 وات 

در اجاره نور برای مراسم ها و مجالس اجاره نور ثابت فلاش بک مدل 1000 وات دارای یک پانل بزرگ فلزی و دارای یک فن جهت تخلیه گرما در پایین نور است تا دمای نور را کاهش دهد ، و این امر به کاربر اطمینان می دهد که لامپ فلاش بک به طور عادی کار می کنند.
فلاشر ثابت دارای حالت فعال صدا میباشد. که اصطلاحا به sound active معروف میباشد. نور ثابت فلاش بک از حالت فعال شده صدا پشتیبانی می کند که می تواند سرعت آن را با توجه به موسیقی تنظیم کند. این عملکرد واقعا عالی است و به راحتی می تواند جو بسیار خوبی را ایجاد کند. سرعت تابش نور لامپ را می توان با پیچاندن دکمه به صورت دستی تنظیم کنید تا نیازهای مختلف شما برآورده شود. همچنین این دستگاه قابلیت نصب آسان را دارا میباشد . در بالای این دستگاه نور یک دستگیره وجود دارد که قابل تنظیم است و با سوراخ برای تنظیم نور صاف یا معلق طراحی شده است. دامنه کاربرد این محصول بسیار گسترده میباشد.
رقص نور فلاشر ثابت 1000 وات برای مهمانی خانگی ، باشگاه ، استیج موسیقی و انواع مجالس ها و مراسم ها به خصوص تولذ و مهمانی ها مناسب است. و عملکرد خوبی در فضای ساختمان در شب دارد. ایجاد شور و نشاط بیشتر در مهمانیهایتان را با اجاره فلاش بک 1000 وات موجود در شرکت موزیک رنتر به وجود بیاورید .

مشخصات رقص نور فلاش بک1000 وات :

ولتاژ :                                     220 ولت
توان :                                     1000 وات
وزن :                                      3 کیلو گرم
ابعاد :                                     15*18*45 سانتی متر
عملکرد ها :                              نور ثابت و 2 ولوم تنظیم کننده نور کم و زیاد