OK

اجاره باند شارژی GEEPAS

محصول جدید شرکت موزیک رنتر اجاره اسپیکر شارژی و پرتابل چمدانی GEEPAS می باشد . که دارای ساب 12 اینچی بوده و دارای ورودی کارت حافظه ، USB و بلوتوث می باشد . در این اسپیکر شارژی از چراغ های LED نیز بهره برده شده که در مهمانی ها میتوانید از آن استفاده کنید . پشتیبانی از رادیو FM هم از دیگر قابلیت های این باند شارژی است. همچنین این باند شارژِی یک عدد میکروفن بی سیم به همراه خود دارد که میتوان برای صحبت کردن و مداحی از آن استفاده کرد.

اجاره باند شارژی این امکان را برای شما مشتریان عزیزفراهم می آورد تا بتوانید به راحتی به هر کجا که دوست دارید آن را برده و از شنیدن صدای موزیک در هر فضایی لذت ببرید. عمر باطری این اسپیکر ها بین 4 تا 5 ساعت است و برای پخش موسیقی یک مراسم کامل به خوبی پاسخ گو است. اندازه این اسپیکر شارژی مناسب بوده و قابلیت حمل راحت را برای فضای باز فراهم می آورد .و شما مشتریان عزیز برای نصب و راه اندازی آن ها سختی زیادی را تحمل نخواهید کرد.

موزیک رنتر به عنوان اولین و معتبرترین مرکز اجاره تجهیزات صوتی این فرصت را برای شما به وجود آورده است تا در صورتی که مایلید تا ازباند شارژی استفاده نمایید به جای پرداخت هزینه های بسیارزیاد برای خرید این محصول نسبت به اجاره مدت دارآن با یک تماس تلفنی اقدام نمایید.

اجاره باند شارژی

اجاره باند شارژی

اجاره باند شارژی GEEPAS

اجاره باند شارژی

اجاره باند شارژی

اجاره باند شارژی GEEPAS