OK

اجاره پاور میکسر دایناکورد 1000 سری دوم

تمامی بخش های پاور میکسر دایناکورد از لحاظ طراحی و مشخصات 100 درصد حرفه ای می باشند. نخست می رویم سراغ بخش میکس آن، جایی که شما می توانید پری امپ های مجزا و کارآمد در ورودی میکروفون ها را پیدا کنید، جک های ورودی با کیفیت نیز در این بخش خودنمایی می کنند. کلید فانتوم پاور که به شما امکان استفاده از میکروفون های کندانسر را میدهد. فیدر مجزا برای AUX 3 ,4 که بعنوان دو خروجی کمکی از آنها می توانید استفاده نمایید.
همچنین پاور قدرتمند کلاس H با قدرت 2x700W در 4 اهم که راه اندازی هر باندی را میسر ساخته است. این دستگاه به لیمیتر های سیگنال جهت کنترل و تضمین کیفیت سیگنال خروجی مجهز است. و در نهایت بخش افکت که از دو پردازنده افکت دیجیتال پر قدرت ساخت تایوان تشکیل شده که هر کدام 99 افکت استودیویی با کیفیت را ارائه می دهند. در این دستگاه از فیلتر هایی مانند فیلتر فیدبک، فیلتر صدای سخنرانی استفاده شده که تا حدود زیادی مشکلات فیلتر و صدای های نویز پس زمینه محیط را حذف و کنترل می کنند.
در آخر هم بدنه با کیفیت و مقاومی که خیال شما را از حمل و نقل بی دغدغه آن راحت می کند. این ویژگی ها نیاز های کاربران آماتور تا حرفه ای را بر طرف می سازد و امکان استفاده از این پاور میکسر را در کلیه برنامه های سخنرانی ، مداحی ، موسیقی و ... ممکن می سازد.
امکانات پاور میکسر دایناکورد 1000 :
. دارای 10 ورودی میکروفون
. 99 افکت مجزا بصورت دابل افکت
. توان خروجی 2 *700 وات 4 اهم
. دارای اکولایزر و کلیه کلیدهای کنترلی صدا
. طراحی - ساخت : آلمان
. نمایشگر : دارد
کاربرد پاور میکسر دایناکورد 1000 :
اجاره باند و اکو
اجاره میکسر حرفه ای صدا
اجاره میکسر برای انواع مراسم ها
اجاره اکو و امپلی فایر حرفه ای
کرایه میکسر صدا در تهران
کرایه اکو و باند
اجاره اکو دایناکورد
کرایه پاور دایناکورد 1000

اجاره میکسر

اجاره میکسر دایناکورد 1000 - 2

اجاره اکو و امپلی فایر

اجاره باندو اکو