OK

اجاره باند اکتیو الکتروویس زد ال ایکس EV - ZLX-15P

اجاره بانداکتیو الکتروویس ZLX-15P قدرتمندترین در سری ZLX اگر نیاز به بیس فوق العاده با کیفیت و صدایی نرم و صاف برای برنامه خود دارید اجاره باند اکتیو ZLX-15P را انتخاب نمایید امپلی فایر قدرتمند کلاس D که در کمتر بلندگویی وجود دارند تضمین کننده کیفیت و قدرت این بلندگو است. دارا بودن DSP فوق العاده کارآمدی که به کاربر امکان ایجاد تنظیمات تخصصی و دلخواه در خروجی را میدهد.
وجود دو ورودیه لاین و میکروفون با ولوم کنترل مجزا امکان اتصال انواع ورودی ها را به کاربر خواهد داد. اگراجاره باند برای مراسم نیاز دارید این باند انتخاب مناسبی به دلیل امکان اتصال انواع پلیرها مانند گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و ... از طریق فیش ورودی لاین 3.5 میلیمتری به این باند می باشد.
اجاره بانداکتیو برای مهمانی - اجاره باند برای جشن - اجاره باند برای مراسم- اجاره باند برای جشن های خانگی کاربرد دارد همچنین هیئت های مذهبی جهت اجاره سیستم های صوتی مورد نیاز خود می توانند از این باند برای باند مانیتوراستفاده کنند.از این سری باندهای ای وی برای اجاره باند مانیتور در اجراهای زنده و مراسم های مذهبی به وفور استفاده می شود .

مشخصات باند اکتیو الکتروویس

(کلاس D) امپلی فایر داخلی 1000 وات -
SPL  127 دسی بل حداکثر -
  محدود فرکانسی 20 هرتز الی 42 کیلوهرتز
  ووفر 15 اینچی مناسب -
  17.3 وزن 17.3کیلوگرم
*** توجه : امکان اتصال انواع پلیرها مانند گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و ... از طریق فیش ورودی لاین 3.5 میلیمتری و بلوتوث به این باند امکان پذیر می باشد. اجاره این باند اکتیو برای مهمانی - اجاره باند برای جشن - اجاره باند تولد- اجاره باند برای جشن های خانگی کاربرد دارد همچنین هیئت های مذهبی جهت اجاره سیستم های صوتی مورد نیاز خود می توانند از این اسپیکر ها استفاده کنند

    اجاره باند ای وی

    اجاره باند اکتیو zlx