OK

اجاره باند اکتیو بلوتوث دار STAR

اجاره باند اکتیو STAR برای استفاده در مراسم ها و جشن ها کاربرد دارد. شما با توجه به نوع جشن خود می توانید از انواع مختلف باندها به خصوص باندهای اکتیو استاراستفاده کنید. جهت اجاره این باند می توانید از طریق سایت اجاره تجهیزات صوتی موزیک رنتر اقدام نمایید. قیمت اجاره باند بلوتوث دار STAR بسیارمناسب است. این محصول جزو باندهای اکتیو است و با توجه به کیفیت بالای این محصول درایران بسیاری ازافراد ازاین باند درجشن ها استفاده می کنند. اگربه دنبال کیفیت صدای بالا هستید پیشنهاد ما به شما اجاره باند اکتیو بلوتوث دار star است.
بدنه این محصول پلاستیکی بوده و جنس آن از پلی پروپیلن سبک می باشد. وزن این اسپیکر سبک است به همین دلیل بسیاری از دیجی ها درجشن ازاین باند استفاده می کنند زیرا حمل و نقل آن نسبت به سایر باندها راحت تر است. این محصول بسیار مقاوم می باشد به گونه ای که شما از این باند حتی در فضای باز و در هر شرایط آب و هوایی می توانید استفاده کنید.
محدوده فرکانسی این محصول بین 45 الی 20000 هرتز می باشد. این اسپیکر مجهز به کراس اور دو راهه و دارای محافظ گرما، اضافه جریان و اتصال کوتاه است. باند اکتیو استاربسیارپرقدرت و قوی بوده وتوان آن 400 وات میباشد .
اگر به دنبال کرایه باند بلوتوث دار و یا اجاره باند بلوتوث دارهستید میتوانید با یک تماس تلفنی از موزیک رنتر اجاره این باند بلوتوث دار و فلشخور را با قیمتی مناسب و شرایطی آسان تهیه کنید .

کاربرد باند اکتیو بلوتوث دار استار
اجاره بلندگواکتیو
اجاره باند اکتیو استار
اجاره باند بلوتوث دار
اجاره سیستم صوتی
اجاره باند خانگی
اجاره تجهیزات مراسم
اجاره-باند-اکتیو-استار

اجاره باند اکتیو

کرایه-باند-اکتیو-استار

اجاره باند بلوتوث دار