OK

اجاره باند فلش خور ، بلوتوث دار اکتیو مدل MS AUDIO

برای برگزاری یک جشن مهمانی یا انواع مراسم ها به یک باند یا بلندگو یا اسپسکر حتماً نیاز پیدا خواهید کرد. اما باندهایی که برای برگزاری مراسم و جشن ها استفاده می شود قیمت بالایی دارند، این به این معنی است که اگر شما در طول یک سال حتی چندین بار هم مراسم و جشن هایی داشته باشید که نیاز به باند و سیستم صدا دارد، باز هم خرید این باند ها یا بلندگوها نسبت به قیمت آن زیاد ارزشی ندارد؛ به همین دلیل بهتر است برای صرفه جویی در هزینه های جشن خود به اجاره باند یا اجاره بلندگو بپردازید.
موزیک رنتر که تجهیزات و وسایل جشن و مراسم را اجاره می دهد، به اجاره باند فلش خور، اجاره باند بلوتوثی و اجاره باند و اکو و اجاره باند و رقص نور را در انواع مختلف با کترین قیمت دارا میباشد . پس شما می توانید بنابر نیاز خود اقدام به اجاره هر یک از این وسایل وتجهیزات کنید.
بنابراین قبل از برگزاری مهمانی، جشن های تولد و مراسم ویژه خود بهتر است نگاهی به سایت موزیک رنتر بندازید تا نسبت به نوع و اندازه مهمانی خود بتوانید بهترین باند یا بلندگو را اجاره کنید.
اجاره باند بلوتوث دار و فلش خور مدل ms audio
اگر به باند و یابلندگویی نیاز دارید که هم فلش بخورد و هم بلوتوث داشته باشد ما باند اکتیو MS را به شما پیشنهاد می‌دهیم زیرا علاوه بر ویژگی‌های فوق شما می‌توانید با کابل aux به این باند متصل شوید.
برای مشاوره بیشترشما مشتریان عزیز میتوانید با کارشناسان ما در موزیک رنتر با شماره 02144622038 – 09122392721 درارتباط باشید.

مشخصات باند فلش خور ، بلوتوث دار اکتیو مدل MS AUDIO

ولتاژبرق : 220 ولت
توان : 1200 وات
ابعاد : 50*55*77 سانتی متر
ورودی: فلشخور - بلوتوث - aux- xlr
خروجی: xlr – spicone
سایز ووفر :15 اینچ
وزن : 17 کیلوگرم

اجاره باند اکتیو

اجاره باند فلش خور

اجاره باند

اجاره باند فلش خور

اجاره باند اکتیو

اجاره باند فلش خور