OK

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری ال ای دی امروزه با استقبال زیادی روبرو شده است. با توجه به قیمت بالای خرید تلویزیون ها یا نمایشگرهای ال ای دی شهری ( led wall ) و اینکه خرید تلویزیون شهری ال ای دی یا همان نمایشگر شهری ال ای دی برای اشخاص و یا ارگان ها در زمان های خاص نیازمند تخصص و تجربه میباشد به همین خاطر اجاره نمایشگرهای شهری مقرون به صرفه ترمی باشند ولذا بهترین گزینه مناسب برای این شرایط ، اجاره تلویزیون شهری ویا اجاره نمایشگر شهری می باشد که این تلویزیون های شهری نمایشگرهایی هوشمند و بزرگ هستند که از دیودهای نوری (LED) تشکیل شده اند.
با اجاره تلویزیون های شهری در مکان های تجاری و حتی اداری می توان بیشترین کاربرد را در جهت تبلیغات و اطلاع رسانی به دست آورد که موارد کاربردی آن ها درمکان هایی مانند : سالن های کنسرت ، غرفه های نمایشگاهی ، تالار های پذیرایی باغ ها ، سالن های همایش ، کنفرانس ، سمینار و مراسم های خاص می باشد .
اجاره نمایشگر شهری ال ای دی دات پیچ پنل 2، دات پیچ 3 و دات پیچ 4 جهت فضاهای داخل سالن و نمایشگر شهری ال ای دی دات پیچ 10 و دات پیچ 5 جهت فضای خارج از سالن می باشد.
شرکت موزیک رنتر از بزرگترین اجاره دهندگان تجهیزات تلویزیون شهری ال ای دی و نمایشگرهای بزرگ شهری می باشد که توانایی اجاره و اجرای تلویزیون شهری درهرابعادی و متراژی را دارا می باشد. شرکت موزیک رنتر با برگزاری چندین پروژه بین المللی و ملی توانسته در حوزه نصب ، اجرا و اجاره تلویزیون شهری ال ای دی جایگاه مناسبی را در این بازار کسب نماید. این را به جرات می توان گفت که تیم موزیک رنتربهترین پیشنهاد را برای اجاره تلویزیون شهری و تلویزیون led یا تلویزیون های نمایشگاهی خواهند داد تا با کمترین هزینه بتوانید بهترین کیفیت را در زمینه اجاره نمایشگرهای شهری ال ای دی داشته باشید .

اجاره تلویزیون شهری یا تلویزیون ال ای دی شهری از نظر محل نصب به دو گروه کلی تقسیم می شوند :

اجاره تلویزیون ال ای دی شهری فضای باز (outdoor) :

این نوع تلویزیون شهری و نمایشگر شهری بزرگ ال ای دی همان طور که ازعنوان آن مشخص است درفضای بازاستفاده می شود و ضد آب و تا حدودی ضد ضربه هستند. کرایه تلویزیون های شهری فضای باز دارای قدرت نمایش بیشتری نسبت به تلویزیون های داخل سالن دارند و امکان اجرای پروژه های انتقال تصاویر و نمایشگار درابعاد مختلف بسیار بزرگ وجود دارد.تلویزیون شهری ال ای دی فضای باز مخصوص غرفه های فضای باز ، هیات ها ، مراسم عزاداری ، شب های قدر، حسینیه ها و تکیه ها قابل استفاده می باشد. کرایه تلویزیون شهری فضای باز دارای قدرت نور بسیار بالاتری نسبت به تلویزیون یا نمایشگر شهری فضای داخل می باشد.

اجاره تلویزیون شهری یا نمایشگرال ای دی داخل سالن (indoor) :

اجاره این نوع تلویزیون شهری در فضاهای بسته استفاده می شود و ضد آب نیستند.تلویزیون شهری و نمایشگرهای ال ای دی وال داخل سالن داری نوروکیفیت رزولشن متفاوت تری دارند که در فضای های کم نور این تلویزیون های ال ای دی قابل استفاده می باشند.
قیمت اجاره تلویزیون ال ای دی شهری یا قیمت کرایه نمایشگر ال ای دی ( led wall ( بسته به نوع آن، مدت زمان اجاره و نوع و محل نصب آن متغیر است.جهت اطلاع از قیمت اجاره تلویزیون شهری میتوانید با کارشناسان موزیک رنتر تماس بگیرید و اطلاعات کافی کسب کنید .
اجاره تلویزیون های شهری را بصورت دوره ای یک روزه ، یک دوره نمایشگاه که معمولا 4 روزه و یک هفته ای می باشد محاسبه می گردد. در مدتی که دستگاه ها ، امکانات و تلویزیون های شهری درمحل کارفرما نصب می گردد کلیه امور نگهداری و تحویل سالم آن برعهده مشتری بوده و سیستم تلویزیون بصورت صحیح روشن و تحویل مشتری قرارمی گیرد و درانتهای دوره اجاره نیز بصورت صحیح تحویل گرفته می شود.امکان استقرارپرسنل نصب و راه اندازی در طول مدت دوره اجاره نیز وجود دارد.
با توجه به امکانات گسترده تیم موزیک رنترامکان اجرای طرح های خاص و متفاوت در تلویزیون شهری و اجاره تلویزیون ال ای دی در زمان اجرا و به نمایش قراردادن تصاویر وجود دارد زیرا یکی ازمزایایی مهم اجاره تلویزیون های شهری قابلیت پخش آنلاین این تلویزیون ها است که دراین صورت کارشناس شرکت درمحل و زمان اجرا حضورومطابق نیازمشتری افکت گذاری و نمایش های تصویری را بر روی تلویزیون های بزرگ شهری و نمایشگرهای مد نظربه معرض نمایش قرارمی دهد.
ابعاد اجاره تلویزیون شهری براساس سبک کارمی تواند متفاوت باشد و با توجه به نوع تبلیغ و یا مکان تبلیغ ابعاد متفاوتی می تواند داشته باشد. ابعاد اجاره تلویزیون شهری نمایشگرشهری درتبلیغات شهری یکی از فاکتورهای مهم است چرا که ابعاد تلویزیون ونمایشگرشهری براساس فاصله بیننده باید در نظر گرفته شود.فاصله بیننده برای انتخاب رزولوشن تلویزیون شهری نیزتاثیرگذاراست.هرچه بیننده به نمایشگر ال ای دی نزدیک ترباشد باید از نمایشگرال ای دی با رزولوشن بالاتری استفاده کرد.
اجاره ویدیو وال - اجاره ال ای دی وال - اجاره تلویزیون شهری - اجاره ال ای دی شهری - اجاره تلویزیون نمایشگاهی - اجاره تی وی شهری - اجاره تلویزیون ال ای دی - اجاره نمایشگر شهری - اجاره نمایشگر ال ای دی این ها همه کلماتی هستند که شما در اجرای نمایشگاه ها یا همایش و سمینار یا تبلیغات خود به گوشتان خواهد رسید . شرکت موزیک رنتر با شرایطی آسان و قیمتی مناسب درکنارشما مشتریان عزیزهست تا بتوانید عکس ها و فیلم های محصولات ، خدمات و یا برند های تجاری خود را با بالاترین و بروزترین متود های دنیا به مخاطبان خود به نمایش بگذارید با ما باشید تا به بهتین شکل دیده شوید .

اجاره ال ای دی وال

اجاره تلویزیون شهری

اجاره ال ای دی وال

اجاره تلویزیون نمایشگاهی

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون نمایشگاهی

اجاره نمایشگر شهری

اجاره تلویزیون شهری

اجاره نمایشگر شهری

اجاره تلویزیون ال ای دی

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون ال ای دی

 اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون ال ای دی

اجاره تلوزیون شهری داخل سالن

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلوزیون شهری داخل سالن

اجاره تلویزیون ال ای دی

اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری