OK

اجاره دی جی کنترلر TRAKTOR S5


دی جی کنترلر TRAKTOR S5 از بهترین دیجی کنترلر های کارخانه Native می باشد. دی جی کنترلر تراکتور S5 همزمان با دی جی کنترلر S8 روانه بازار موسیقی دنیا شد. DJ Controller تراکتور S5 از نظر کارایی بسیار شبیه به دستگاه دی جی کنترلر S8 می باشد و خصوصیات TRAKTOR S8 را به ارث برده است. دی جی کنترلر S5 با داشتن مانیتور بر روی دی جی کنترلر و همچنین قابلیت همگام سازی با نرم افزار Traktor Pro و Ableton Live به صورت همزمان و همچنین قابلیت استفاده از فایل های موزیک STEMS از بهترین دی جی کنترلرهای نیتیو اینسترومنت می باشد.

تعداد کانال

دی جی کنترلر تراکتور S5 یک دی جی کنترلر ۴ کانال می باشد که امکانات فوق العاده ای را داراست. با دستگاه دیجی کنترلر S5 می توان چهار دک را به صورت همزمان کنترلر کرد.معمولا از کانال های دی جی کنترلر S5 تراکتور بر روی نرم افزار دیجی تراکتور به صورت ۲ کانال دک و ۲ کانال ریمیکس دک یا همان سمپل استفاده می شود ولی شما می توانید به صورت ۴ کانال دک نیز از این دستگاه استفاده کنید.

پد کنترلر

دی جی کنترلر S5 دارای ۸ عدد پد کنترلر برای هر دک (Deck) می باشد. این پد کنترلر ها دارای بسیاری از طیف های نوری RGB می باشد. پد کنترلر TRAKTOR S5 به صورت ۴ حالت Freeze, Loop. Hot Cue و Remix طراحی شده است که شما می توانید به وسیله دکمه های کناری پد کنترلرها کارایی پد ها عوض کنید.

افکت ها

در قسمت بالایی دستگاه دی جی کنترلر TRAKTOR S5 بر روی هر دک تعداد 4 عدد ولوم افکت پیش بینی شده است که این اجازه را به شما می دهد که افکت مورد نظر را از داخل نرم افزار دی جی تراکتور انتخاب کرده سپس بر روی هر دک که دوست دارید اعمال کنید. در زیر هر کانال میکسر دی جی کنترلر S5 یک عدد افکت فیلتر پیش بینی شده که فیلترینگ را برای شما آسان می کند.

اسکرچ

از روی دستگاه دی جی کنترلر S5 اسکرچ به طور کامل حذف شده است. کمپانی Native Instruments دلیل حذف جاگ‌ویل ها را اشغال فضای زیاد کنترلر عنوان کرده است. کارخانه نیتیو به جای اسکرچ از LED بر روی دی جی کنترلر S5 استفاده کرده است که کاربر بتواند لپ تاپ را از روی میز کار خود حذف نماید. البته باید در نظر داشت که در پایین دستگاه دی جی کنترلر S5 قسمتی طراحی شده است به صورت تاچ عمل کرده و شما میتوانید صدای اسکرچ را بر روی آن شبیه سازی کنید. از دیگر کارایی این قسمت می توان به PICH کردن موزیک اشاره کرد.

ورودی و خروجی

کارت صدای دی جی کنترلر TRAKTOR S5 با قابلیت پردازش 24 بیت 96 کیلو‌هرتز کیفیت بالایی را در خروجی دی‌جی کنترلر اعمال میکند. تراکتور S5 دارای ۱ عدد ورودی میکروفون به صورت فیش TRS (میخی) و همچنین 2 عدد خروجی هدفون دی جی و همچنین خروجی اصلی (MASTER) به 3 حالت فیش های XLR , TRS ,RC می باشد. شرکت موزیک‌رنتر با فراهم سازی این دستگاه در انبار خود شما عزیزان را از خرید این دستگاه گران قیمت بی نیاز ساخته و با هزینه ای اندک و شرایطی آسان این دستگاه را در اختیار شما قرار میدهد. شما لایق دریافت بهترین خدمات و کیفیت می‌باشید.

کاربرد دستگاه دی جی کنترلر

اجاره دستگاه دی جی
اجاره کنترلر دی جی
اجاره دستگاه میکس آهنگ
اجاره پلیر
اجاره کنترلر ترکتور
خدمات آسان
سالم بودن وسایل
تخفیف روزهای بیشتر
امکان خرید وسایل
پرداخت آسان

اجاره دستگاه کنترلر دی جی

اجاره دستگاه کنترلر دی جی