OK

اجاره رکوردر زوم (zoom H 5) 

کمپانی زوم یکی از تولید کنندگان معتبر رکوردر جهان است و همیشه جزو برترین و پرفروش ترین محصولات در این دسته بندی بوده است. کیفیت ساخت بالا، امکانات بسیار متنوع محصولات این کمپانی ژاپنی، آن را به یکی از کم رقیب ترین کمپانی های تولید انواع رکوردر تبدیل کرده است.

دستگاه رکوردر زوم H- 5 یکی از محصولات متفاوت کمپانی رکوردرزوم است که می توان از آن برای صدابرداری پرتابل بهره برد. رکوردر پرتابل H5 دارای یک میکروفون استریو X/Y با حساسیت بالا و قابل تعویض می باشد این قابلیت به شما اجازه می دهد وضعیت ضبط را به حالت دلخواه تغییر داده و سبک صدابرداری را به میزان قابل توجهی متفاوت کنید.

رکوردر زوم H- 5 بسیار انعطاف پذیر و قدرتمند است و همه آن چیز که شما برای ضبط صدای موسیقی، ویدیو، خبرنگاری، رادیو اینترنتی ،ضبط صدای میکروفن از روی میکسر های صدا و پادکست به آنها نیاز دارید را در اختیارتان می گذارد. ضبط صدا با میکروفون X/Y به شما اجازه می دهد تا یک منطقه وسیع را پوشش دهید و با استفاده از وضوح بالا و تعیین جایگاه مناسب برای قرار گیری رکوردر در مرکز منبع صوتی مورد نظر، به ضبط آن با کیفیتی خوب بپردازید. میکروفون X/Y همراه محصول H-5 است که متشکل از دو کپسول حساس کاندنسر می باشد. این دو کپسول در زاویه ۹۰ درجه ثابت با شکل نیمه ضربدری قرار گرفته اند و هر کدام از این کپسول ها توسط کش های پلاستیکی – شاکمونت یا همان لرزه گیر – احاطه شده اند. این باعث می گردد که بدنه میکروفون ها از بدنه رکوردر جدا شود و لرزش های ناخواسته به میکروفون انتقال نیابد و در نتیجه در صدابرداری های پر تحرک هم صدای مناسبی برای نمونه برداری به دستگاه منتقل نماید.

علاوه بر موارد ذکر شده سوییچ های کنترل استاندارد ترنسپورت از قبیل: توقف، پخش / مکث، ضبط، حرکت به عقب و سریع به جلو، روی پنل جلویی رکوردر H 5دکمه های کنترل حالت ضبط از طریق ورودی های آنالوگ و میکروفون ثابت نیز وجود دارد.

رکوردر زوم H5 را می توان با یک تبدیل به صورت مستقیم به دوربین متصل کرد و به طور مستقیم روی درگاه فلش انواع دوربین های فیلمبرداری یا DSLR نصب نمود. یک خروجی اختصاصی با کنترل حجم قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد که سیگنال استریو را به دوربین های فیلمبرداری انتقال دهید. علاوه بر این، یک خروجی هدفون جداگانه با کنترل سطح مستقل نیز برای اتصال انواع هدفون به دستگاه وجود دارد که می توانید هر دو خروجی را به صورت همزمان استفاده نمایید.

رکوردر زوم یک محصول ایده آل و قابل حمل است که کاربردهای متفاوتی برای فیلد های صدابرداری، همانند خبرنگاری، جلسات و همایش ها، پادکست و غیره دارد. همچنین با متصل کردنش از طریق یک درگاه USB که در کنار بدنه تعبیه شده است، میتوانید آنرا به یک کارت صدا با دو ورودی و خروجی، بروی سیستم های کامپیوتری مکینتاش، ویندوز و iPad، مبدل نمایید.

این دستگاه را میتوان به مدت ۱۵ ساعت در حالت طبیعی، با دو باتری قلمی در سایز AA و نوع آلکالاین، برای شما کار خواهد کرد، البته این میزان زمان اعلام شده، وابسته به نوع و سبک استفاده، فرمت صوتی و تعداد میکروفون های روشن شده ی همزمان روی دستگاه می باشد. ما پیشنهاد می کنیم برای ضبط های طولانی یا استفاده رکوردر در مکانهایی که دسترسی به برق وجود دارد، از آداپتور مستقلی که به صورت مجزا فروخته می شود، استفاده نمایید. تا با دغدغه کمتر به ثبات و کیفیت بالا تری دستیابی پیدا کنید.

این رکوردر را میتوان برای ضبط های ۱۶ و ۲۴ بیتی، در نرخ های نمونه برداری ۴۴.۱، ۴۸ یا ۹۶ کیلوهرتز استفاده نمود. ماکزیمم نرخ نمونه برداری برای ضبط در فرمت MP3 تا ۳۲۰ کیلو بیت بر ثانیه، و برای WAV تا ۹۶ کیلوهرتز بر مبنای ۲۴ بیت خواهد بود.

رکوردر H5از حافظه های داخلی SD و SDHC برای ضبط، پشتیبانی می نماید، و شما میتوانید نهایتا این نوع حافظه ها را تا حجم ۳۲ گیگابایت، به دستگاه متصل نمایید.

این رکوردر پرتابل دارای دو ورودی کومبو XLR و TRS با پایه های قفل شونده است که از سیگنال های صوتی مونو بالانس و غیر بالانس پشتیبانی می کند. ورودی های XLR برای نصب انواع میکروفون های داینامیک، کاندنسر، ریبون، مینی گان و شات گان مناسب هستند و از طریق آن میتوان برای میکروفون هایی که نیاز به تغذیه فانتوم پاور دارند، ۱۲+ و ۲۴+ یا ۴۸+ ولت ارسال نمود. همچنین یک خروجی لاین مونو برای اتصال به انواع اسپیکر، دوربین های فیلمبرداری، DSLR ها و هدفون با کنترل سطح مستقل در کنار بدنه قرار دارد.شما مشتریان عزیز میتوانید اجاره دستگاه رکوردر ، اجاره دستگاه رکوردر زوم ، اجاره رکوردر زوم H – 5 اجاره دستگاه های صدابرداری را باشرایطی آسان و قیمتی مناسب از موزیک رنتر درخواست نمایید .

رکوردر زوم H5

اجاره دستگاه رکوردر زوم

(H5) رکوردر زوم

رکوردر زوم

اجاره دستگاه رکوردر زوم

رکوردر زوم

دستگاه رکوردر زوم H- 5

اجاره دستگاه رکوردر زوم

H- 5 دستگاه رکوردر زوم

اجاره رکوردر زوم

اجاره دستگاه رکوردر زوم

اجاره رکوردر زوم