OK

اجاره رقص نور لیزر شو خطی فول کالر 500 میلی وات برند MTS

این رقص نور لیزری دارای قدرت بالا و قیمت اجاره مناسب می باشداین دستگاه لیزر شو ، خطی بوده و افکت های متنوع و زیبایی دارد.این دستگاه نورپردازی دارای تمامی رنگ ها (فول کالر) می باشد . قابلیت استفاده در تالار ها و حتی مجالس خانگی را جهت نورپردازی است . همچنین دارای سنسور صدا بوده و به راحتی با موزیک و صدای محیط هماهنگ می شود و دارای دستگیره برای نصب بسیار آسان میباشد .
لیزرهفت رنگ رقص نوری حرفه ای و یکی از قویترین تجهیزات نورپردازی مجالس خانگی می باشد این لیزر خطی با ایجاد خط یا پرده نور در فضا که با دستگاه دودزا ایجاد می شود ، هیجان غیر قابل وصفی در محیط ایجاد می کند . این لیزر فول کار قابلیت تولید کلیه رنگ ها از جمله رنگ سفید را داراست با قدرت لامپ فوق العاده زیاد آن، قابلیت پوشش فضای 150 متر مربع را دارد . دارای افکت های لیزری جذاب و بسیار زیادی می باشد که هیچ وقت برایتان تکراری نمی شود .
از ملزومات هر جشن و مهمانی اجاره رقص نور و لیزر خطی چند رنگ است. برای افزایش این شور و نشاط می‌توانید از دستگاه مه ساز نیز در کنار لیزر مولتی کالر استفاده کنید. این دو دستگاه در کنار یک سیستم صوتی مناسب موجب می‌شود تا بتوانید یک شب به یاد ماندنی و خاص را برای خود و دوستانتان رقم بزنید. ما در موزیک رنتر این مژده را به شما می‌دهیم که شما عزیزان می‌توانید تمامی سوالات خود را در این مورد از کارشناسان حرفه‌ای ما به صورت رایگان بپرسید. مشاورین خبره ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. برای ثبت سفارش میتوانید با شماره ی 44622038 – 021 تماس حاصل فرمایید .

اجاره رقص نور لیزر شو خطی فول کالر

اجاره رقص نور لیزر شو خطی فول کالر

اجاره رقص نور لیزر شو خطی فول کالر

اجاره رقص نور لیزر شو خطی فول کالر