OK

اجاره میز سوارز ، اجاره میز ایستاده ، اجاره میز نورانی ، اجاره میز بلک لایت

میز های ال ای دی که به میز های سوارز یا بلک لایت نیز مشهور هستند به میز های نورانی گفته می شود که در مراسم ها و مجالس بخصوص در مکان های تاریک از آنها استفاده شده و محیط را به نوعی زیباتر و باشکوه ترمی کنند. اجاره میز های ال ای دی (میز سوارز ) که طرفداران خاص خود را داشته و به نوعی کار نورپردازی و خاص کردن محیط را انجام می دهند. با توجه به اینکه این نوع از میز و صندلی ها دارای نورپردازی ساکن بوده و می توانند هم در جشن های تولد یا عروسی و هم در فضاهایی مانند کافه ها و رستوران ها استفاده شوند و در شب ها جلوه خاصی به محیط دهند. یکی از قابلیت هایی که میزهای نورانی را پرطرفدار تر کرده است تغییر رنگ می باشد که در 7 رنگ تغییر نور پیدا کرده که هم برای کودکان و هم بزرگسالان تاثیرگزار و زیباست، به راحتی و بدون سیم کشی برای برق، و تنها با شارژ کار می کند و دارای کنترل از راه دور است تا براحتی بتوان بر آن کنترل داشت.

معمولا اجاره میز ال ای دی ها برای میهمانی های شب استفاده می شود و در بسیاری از جشن ها و عروسی ها نقش دارند میز بار ، میز عروس داماد ، صندلی عروس و داماد و حتی جایگاه میز کیک و … همگی کاربرد هایی است که می توان از میز های ال ای دی استفاده نمود. همچنین با اجاره میز های ال ای دی (سوارز) در مراسم های افتتاحیه فروشگاه ها ، مراکز تجاری و نمایشگاه ها می توانید یک افتتاخیه خاص و شیک را به ارمغان بیاورید .
در ضمن اقلامی که با متصاعد کردن نور از خود باعث زیبا کردن محیط می شوند تنها به میز های ال ای دی محدود نمی شوندو شما مشتریان عزیز میتوانید در سایت موزیک رنتر با اجاره صندلی ال ای دی ، اجاره میز بار ال ای دی و اجاره سایر تجهیزات نورپردازی باعث زیبا تر شدن محیط مورد نظر خود شوید .


اجاره-صندلی-ال-ای-دی

اجاره صندلی ال ای دی

اجاره صندلی ال ای دی

اجاره-میز-بار-ال-ای-دی

اجاره میز بار ال ای دی

اجاره میز سوارز پایه استیل

اجاره-میز-ایستاده

اجاره میز ایستاده

اجاره صندلی ال ای دی

suarez-table

اجاره میز بار ال ای دی

اجاره میز بار ال ای دی