OK

اجاره ميکروفون

ميکروفون ها به دو دسته کلی میکروفن دايناميک و میکروفن بی سیم تقسیم بندی می شوند که میکروفن های داینامیک (دستی )براي برداشت حرفه‌اي صداي وکال در ضبط‌هاي استوديويي است.که انواع برند های معروف دنیا در زمینه اجاره میکروفن می توانید از شرکت موزیک رنتر تهیه نمائید. میکروفن های داینامیک شرکت موزیک رنتربا دارا بودن فيلتر کروي داخلي بسيار موثر صداي نويز ناشي از جريان هوا، تنفس و اداي حروف انسدادي را به حداقل مي‌رسانند. الگوي قطبي کارديود منبع صداي اصلي را به خوبي مجزا کرده و صداهاي مزاحم و ناخواسته‌ي پس زمينه را حذف مي‌کند.
شرکت موزیک رنتر مفتخر است که ، با دارا بودن انواع میکروفن های برند شور ، سنهایزر ، بهرینگر و ... که در دو مدل دستی و بی سیم می باشند شما عزیزان را از خرید این قطعه گران قیمت بی نیاز کرده و امکان اجاره آن را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت و شرایط آسان را برای شما عزیزان فراهم نموده است. .
موزیک رنتراجاره میکروفون -اجاره میکروفون بی سیم -اجاره میکروفون وایرلس -اجاره میکروفون بدون سیم -اجاره میکروفن با سیم -اجاره میکروفون در تهران را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .