OK

اجاره میکروفون بیسیم یقه ای سنهایزر XSW 1-ME2

میکروفون بی سیم یقه ای سنهایزر مدل XSW 1-ME2 به دست کمپانی آلمانی SENNHEISER طراحی شده است. الگو گیرایی آن کاردیود می باشد. این میکروفن بی سیم یقه ای شما را قادر می سازد تا از 10 کانال سازگار در یک گروه پایدار UHF جهت برخورداری از صدایی بی نظیر بهره ببرید. سری XS WIRELESS 1 میکروفون های بیسیم با کاربری آسان برای خوانندگان و مجریان، انتخابی عالی برای اجراهای زنده هستند. این ست میکروفون شامل یک دریافت کننده سبک و با نصب آسان و همچنین یک فرستنده کوچک و یک میکروفون سبک قابل اتصال به فرستنده است.
در میان تنوع بالای میکروفن های بیسیم میکروفن های یقه ای با توجه به سهولت بالای استفاده از طرفداران زیادی برخوردارند که به کاربران این امکان را میدهد تا بدون در دست داشتن میکروفن یا محدودیت های حرکتی از میکروفن خود استفاده کنند. میکروفن یقه ای بی سیم سن هایزر مدل XSW 1-ME3 یکی از این میکروفن های یقه ای با کیفیت ساخت کمپانی با اصالت سن هایزر آلمان است که عملکرد بی نظیری در اختیار کاربر قرار می دهد.
با اجاره میکروفون یقه ای سنهایزر شما قادر خواهید بود تا مخاطبانتان را تحت تاثیر قرار دهید. سنهایزر میکروفون هایی با محافظ بازخورد و اجزای درجه بالا صدایی باز و قوی تولید می کنند. گیرنده در نسخه به روز شده ای عرضه می شود که برای استفاده آسان طراحی شده است .فرستنده ها و میکروفون ها در برابر تعریق مقاوم هستند و حتی در برابر سخت ترین استرس ها در استفاده روزمره روی صحنه مقاومت می کنند.
میکروفون یقه ای سنهایزر XSW 1-ME2 شامل یک دریافت fکننده سبک با نصب آسان و همچنین یک میکروفون یقه ای بسیار با کیفیت است که روی خود صفحه نمایش کوچکی جهت مطلع کردن کاربر از وضعیت کارکرد میکروفن دارد.

مشخصات فنی میکروفون سنهایزر XSW 1-ME3 :

• مشخصات فنی میکروفون یقه ای ME 2-II :
-نوع : کندانسور
-الگوی گیرایی : کاردیوئید
-فرکانس پاسخ دهی : 50 تا 16000 هرتز
-حساسیت : 1.6 میلی ولت بر پاسکال
-میزان فشار صوتی قابل تحمل : 150 دسی بل
-طول کابل : 1.6 متر
-رابط اتصال : XLR 3.5 mm
• مشخصات فنی گیرنده میکروفون یقه ای EM-XSW 1 :
-فرکانس پاسخ دهی : 50 تا 16000 هرتز
-نسبت سیگنال به نویز : بیش تر از 103 دسی بل
-رابط اتصال : XLR 3.5 mm
-وزن : 340 گرم
-ابعاد : 200*42*127 میلیمتر
• مشخصات فنی فرستنده میکروفون یقه ای SK-XSW :
-فرکانس پاسخ دهی : 50 تا 16000 هرتز
-نسبت سیگنال به نویز : بیش تر از 103 دسی بل
-رابط اتصال : XLR 3.5 mm
-وزن : 95 گرم
-ابعاد : 71*96*28 میلیمتر


شرکت موزیک رنتر به‌عنوان اولین سایت اجاره میکروفن در ایران ، علاوه بر اجاره به خدمات پس از اجاره یعنی نصب و آموزش کار با محصولات سنهایزر نیز می‌پردازد برای اطلاع از قیمت اجاره میکروفون یقه ای سنهایزر Sennheiser XSW 1-ME2 با ما تماس بگیرید .به کلیه عزیزانی که به اجاره محصولات برند اهمیت می دهند و برند معتبر را ضامن کیفیت خوب می دانند. این سری فوق العاده را کارشناسان موزیک رنتر جهت اجاره توصیه و تضمین می نمایند.