OK

اجاره پکیج سیستم صوتی تا 500 نفر

اجاره پکیج سیستم صوتی تا 500 نفر مخصوص همایش ها و سمینارها و مجالس عروسی یا مهمانی های بزرگ و یا افتتاحیه ها می باشد که شامل مجموعه تجهیزات صوتی است که یک مراسم حرفه ای به آن نیاز دارد. همچنین درکنار اجاره تجهیزات صوتی کارشناسان و اپراتور های صدا را بدون هزینه حضور دارند که هر لحظه مراقب تجهیزات صوتی باشند تا مراسم های شما به بهترین شکل ممکن انجام شود .
پکیج های صوتی به گونه ای فراهم شده است که شما مشتریان عزیز هر آنچه برای اجرای یک جشن یا مراسم مذهبی و مهم از جمله انواع میکروفن ، انواع اسپیکر ،انواع میکسر و تجهیزات جانبی را نیاز دارید فراهم است .و درصورت نیاز به هرگونه سخنرانی ، مداحی و یا اجرای موزیک زنده تجهیزات صوتی توسط اپراتور آماده پخش خواهد شد.
سیستم های صوتی همایش ، مراسم های مذهبی و مجالس بسیار متنوع و گسترده هستند و بسته به نیاز و نوع مراسم تغییر می کنند . شاید انتخاب اجاره پکیج صوتی متناسب با مراسم 500 نفره کار آسانی نباشد و کمی نیاز به تخصص داشته باشد. بنابراین با پکیج های صوتی آماده موزیک رنتر مراسم و جشن های خود را آسان تر کنید.
این پکیج مناسب برای اجراهای صوتی در فضای بازویسته میباشد که می تواند جمعیت تا 500 نفر را پوشش دهد. همچنین شما مشتریان عزیز می توانید با یک تماس تلفنی از قیمت اجاره پکیج صوتی مذهبی ، قیمت اجاره پکیج صوتی هیئت ، قیمت اجاره سیستم صوتی مجالس و قیمت اجاره باند و میکسر های مختلف و ثبت سفارش رزرو آن ها با کارشناسان موزیک رنتر در ارتباط باشید و از کارشناسان ما به صورت رایگان استفاده نمایید .

مشخصات پکیج صوتی تا 500 نفر

شش عدد باند ستلایت اکتیو یا پسیو
چهار عدد ساب ووفر
سه عدد باندمانیتور
میکسر چند کانال
پایه باند و کابل های اتصال به تعداد لازم
میکروفون با سیم یا بی سیم به تعداد لازم

 اجاره پکیج سیستم صوتی تا 500 نفر

اجاره پکیج سیستم صوتی تا 500 نفر

 اجاره پکیج سیستم صوتی تا 500 نفر

اجاره پکیج سیستم صوتی تا 500 نفر