OK

اجاره تجهیزات و لوازم نورپردازی پکیج پایه داربست مخصوص جشن ها و مجالس

اجاره لوازم نورپردازی از جمله لوازم مهم و ضروری در بسیاری از مراسمات، جشن ها و سایر برنامه ها می باشد. برای پر هیجان کردن مراسم و جشن ها، زیبا کردن سالن های افتتاحیه ، کنسرت ، همایش و خیابان ها، از لوازم نورپردازی استفاده می شود.
در واقع لازم نیست شما با صرف هزینه های گران و زیاد خرید لوازم نورپردازی اقدام به خریدن این تجهیزات بکنید. در عوض می توانید برای اجاره لوازم نورپردازی به سایت ما موزیک رنترمراجعه کنید و لوازم دلخواه و متناسب با جشن و برنامه های خود را انتخاب کرده و اجاره کنید. چرا که شما برای همیشه قصد استفاده از لوازم نورپردازی را ندارید.
لازم به ذکر است که اجاره تجهیزات و لوازم نورپردازی بسیار متنوع و گسترده است. که با مراجعه به منو سایت موزیک رنتر و در قسمت اجاره تجهیزات نورپردازی میتوانید تک تک با انواع تجهیزات نورپردازی آشنا شوید.
همچنین در اینجا موزیک رنتر برای سهولت انتخاب دستگاه های نورپردازی برای شما مشتریان عزیز پکیج نورپردازی داربست که شامل چندین دستگاه نورپردازی است را به همراه پرده ال ای دی فراهم آورده است . که با اجاره این پکیج نورپردازی شما مشتریان عزیز اجاره رقص نورهفت رنگ ، اجاره لیزر چند رنگ و چند طرح ، اجاره فلاش بک ، اجاره دستگاه اسموک یا دود زا و اجاره بلک لایت را در یک مجموعه و قابل نصب بر روی پایه داربست مثل تصاویر مورد نظر خواهید داشت .

 پایه داربست مخصوص جشن ها و مجالس

داربست نورمجالس

 پایه داربست مخصوص جشن ها و مجالس

پکیج نورپردازی داربست

 پایه داربست مخصوص جشن ها و مجالس

اجاره داربست نورپردازی مجالس

 پایه داربست مخصوص جشن ها و مجالس

کرایه داربست نورپردازی مجالس