OK

اجاره پکیج نورپردازی سازه H

اجاره پکیج نورپردازی سازه ، استیج

شما مشتریان عزیز برای برگزارنمودن کنسرت ها ، همایش ها و مراسم های مجلل خود به بهترین شکل علاوه بر اجاره لوازم صوتی، اجاره بلندگو، اجاره باند، اجاره لوازم تصویری، اجاره ویدیو وال نیاز به اجاره سیستم نورپردازی مخصوص و استیج هستید . تجهیزات مربوط به نور جذابیت بیشتری را به مهمان های شما می دهد.اگر مهمانی شما دارای تم خاصی است می توانید متناسب با آن محیط تجهیزات نورپردازی آن را نیز تهیه نمایید.
در نورپردازی های پیشترفته در مجالس و کنسرت ها از ربات ها و دستگاه های نورپردازی که قابلیت کنترل از راه دور را دارند استفاده میشود که بیشترین دستگاه های نورپردازی در پکیج نورپردازی سازه و استیج دستگاه نورپردازی بیم 230 ، اسپایدر ، پار ال ای دی ها و ژوپیتر ها هستنتد که به دلیل ربات بودن و پخش نور و قابلیت های فراوان این سیستم های نورپردازی پایه ثابت تمام کنسرت ها و مجالس و مهمانی های لوکس هستند .
شرکت موزیک رنتر با دارا بودن انواع سازه (اسپیس ) ها و تاورهای بالاتر برای دستگاه های نورپردازی شرایط ارایه بهترین پکیج های نورپردازی در فضا آزاد و بسته را دارا میباشد .

اجاره-اسپیس-نورپردازی-کنسرت

اجاره پکیج نورپردازی سازه

اجاره-سازه-نورپردازی

اجاره پکیج نورپردازی سازه

اجاره-سازه-و-استیج-کنسرت

اجاره پکیج نورپردازی سازه

اجاره لوازم نورپردازی حرفه ای مجالس عروسی و مهمانی

پکیج حرفه‌ای نورپردازی شامل چهار تا دوازده عدد مووینگ بیم ۲۳۰ وات به همراه سازه نور پار ال ای دی و حمل‌ونقل و نصب و اجرا است. درصورت نیاز به موارد دیگر مانند لیزر و اسموک و وسایل نورپردازی دیگر هزینه اضافی تعلق می‌گیرد .

اجرا-نورپردازی-عروسی

اجاره پکیج نورپردازی سازه

اجرا-نورپردازی-فضا-باز

اجاره پکیج نورپردازی سازه

اجرا-نورپردازی-مهمانی

اجاره پکیج نورپردازی سازه

اجاره پکیج نورپردازی کنسرت و همایش 

اگر کنسرت , جشن بزرگ , هر نوع مراسمی دارید که برای هیجان انگیز کردن آن نیاز به یک اجاره سیستم نورپردازی حرفه ای و کامل دارید اجاره پکیج نورپردازی کنسرت گزینه مناسبی برای شما مشتریان عزیز است.
پکیج نورپردازی کنسرت و همایش شامل وسایل و تجهیزات نورپردازی مووینگ بیم 230- 260 ، پار ال ای دی ، ژوپیتر ها ، مه ساز (دود زا به صورت عمودی و افقی ) لیزر های خظی انیمیشن چند رنگ و چند طرح ، دستگاه سافر و دی ام ایکس به همراه لپ تاپ و اپراتور ، سازه و پایه وینچ و انواع تاورهای بالابرنده سیستم های نورپردازی و لوازم دیگری که کنسرت یا همایش شما به آنها نیاز داشته باشد.
تجربه چندین ساله متخصصین و تکنسین ها شرکت موزیک رنتر و کار تقریبا با تمام خواننده های مطرح ایران در اکثر سالن های کنسرت و تجهیزات سالم و بروز باعث می شود که برنامه شما به درستی و به نحو احسنت اجرا شود.

نورپردازی-سالن

اجاره لوازم نورپردازی

نورپردازی-و-استیج

اجاره لوازم نورپردازی

نورپردازی-کنسرت

اجاره لوازم نورپردازی