OK

اجاره باند پسیو کروز (Corus c25.2)

آگاهی از ویژگی ها و مشخصات باند مدنظر بسیار مهم بوده و طبق آن می توانیم بهترین و مناسب ترین باند را اجاره کنیم. با توجه به این خصوصیات نسبت به مکان مورد نظر و همچنین بسته به برنامه های اجرایی و میزان توان ، پاسخ فرکانسی و شدت قدرت پرتاب صوتی یک باند مناسب را انتخاب کرده و به نحو احسنت برنامه را پیش ببرید.
اسپیکر های شرکت دایناکورد با برخورداری از شکل ظاهری زیبا و همچنین دارا بودن از کراس اوور پیشرفته در تمام سری های تولید شده این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند بهترین و کار آمد ترین بلندگو را انتخاب کرده و از صدای دلنشین آن لذت ببرد. همچنین برای داشتن یک صدای بهتر و تفکیک شده بهتر است از یک پروسسور (DSP 260 , DSP 600) استفاده شود و برای راه اندازی از پاور آمپلی های قدرتمند سری H  ، LX ، L و... استفاده نمود
باند پسیو C 25.2 اسپیکری 2 راهه یا 2WAY است که دارای توان خروجی 1000 وات به صورت مداوم و 4000 وات در حالت ماکزیمم می باشد که این بلندگو را منحصر به فرد و قدرتمند کرده است. اسپیکر C 25.2 دارای کمترین امپدانس برابر با 3.1 اهم و در حالت نرمال برابر با 4 اهم می باشد و این بلندگو دبل دارای یک تیوتر 2 اینچی با قطر 51 میلی متر همراه با دیافراگم بزرگ از جنس نئودیوم با مدل ND2 است این مدل تیوتر متعلق به شرکت الکتروویس می باشد . این SPEAKER دارای 2 عدد ووفر 15 اینچی با قطر 381 میلی متر دارای پانچ و بیس بسیار بالا به صورت مداوم و مدل آن SMX 2151 است این مدل ووفر ساخت کمپانی مشهور الکتروویس بوده و در اکثر بلندگو های حرفه ای این دو کمپانی مورد استفاده قرار گرفته است. شکل ظاهری مناسب باند دایناکورد مدل C 25.2 یکی از ویژگی های خاص این بلندگوست ، زیرا دارای توری مشبک فلزی همراه با بدنه چوبی ساخته شده از PLYWOOD و MDF سه لایه است که با رنگ مشکی منحصر به فردی پوشش یافته است ، همچنین دارای 2 دسته در طرفین بلندگو با جنس استیل مستحکم قرار گرفته است تا کاربران برای جابجایی و استفاده آن راحت باشند. C 25.2 به گونه ای طراحی شده است که بتوان به صورت فلای از آن استفاده نمود و به وسیله شگل و قلاب از سقف آویزان کرد. ابعاد بلندگو C 25.2 شامل عرض 45 سانتی متر ، ارتفاع 113 سانتی متر و عمق آن برابر  45 سانتی متر است. همچنین وزن این بلندگو بسیار سنگین بوده و دارای وزنی برابر با 44.9 کیلو گرم می باشد. بیشترین استفاده C 25.2 در اجرا در فضای باز و اجراهای زنده ، کنسرت ، بند های موزیک ، DJ ، انواع سالن های آمفی تئاتر و چند منظوره ، تالار های بزرگ مجالس ، سالنهای سینما ، دسته های عزاداری ، هیئت های بزرگ و مکان های مذهبی ، سالن های ورزشی چند منظوره و ... می باشد.

کاربرد باند پسیو کروز

اجاره لوازم صوتی
اجاره دیوار صوتی
اجاره صوت برای اجرای زنده
اجاره بهترین سیستم صوتی
اجاره بهترین باند
اجاره باند افتتاحیه

باند پسیو کروز
اجاره باند پسیو کروز

اجاره باند پسیودایناکورد

باند کروز
مشخصات باند پسیو کروز

اجاره باند کروز