OK

اجاره دستگاه کنترلر ترکتور TRAKTOR KONTROL S8


بعد از مدتی که از کارکرد دیجی من ها با دستگاه دیجی،دستگاه دی جی کنترلر ها وارد بازار شدند که استفاده از دی جی کنتلر ها بسیار ساده تر از دستگاه دیجی هستند .
با اجاره دستگاه کنترلر دی جی s8 یک میکسر جهار کاناله، یک رابطه صدای حرفه ای و deckهای آماده برای Stems جهت کنترل کامل بر نرم افزار ترکتور پرو (TRAKTOT SCRATCH PRO)را دارید.
این کنترلر دی جی برای میکس کردن حرفه ای با Stems ساخته شده است. فایل Stem یک نوع فایل چند کاناله و باز است که برای دی جی های خلاق ساخته شده است. یک فایل Stem ترک را به صورت تقسیم شده به اجزا موسیقی هایی برای مثال بیس، درامز، صدای خواننده و ملودی در خود دارد .میتوانید از ولوم و کنترلهای EQ برروی کل Stem استفاده کنید یا افکتها را تنها به یک جز خاص القا کنید. یا با قرار دادن این اجزا برروی deckهای مختلف مثلا صدای خواننده را از یک ترک با بیت یک ترک دیگر میکس کنید و خلاقیت بیشتری به خرج دهید.
نابهای لمسی، فیدرها و touch stripهایی که دارای LED راهنما هستند، نرم افزار TRAKTOR PRO را برروی صفحه نمایشهای با کیفیت و تمام رنگی این کنترلر به نمایش در می آورند تا بتوانید به جای صفحه لپ تاپ، روی میکستان تمرکز کنید.روند کاری touch-and-see به شما این اجازه را میدهد که با موسیقی و با جمعیت ارتباط نزدیکتری داشته باشید . با استفاده از کنترلهای Remix Deck میتوانید صدای اختصاصی خودتان را بسازید به علاوه میتوانید با استفاده از شانزده پرفورمنس پد رنگی سمپلهای خودتان را رکورد و لوپ کنید.
شما مشتریان عزیز میتوانید کرایه انواع کنترلر دی جی های شرکت های معروف دنیا را با کمترین هزینه به همراه اموزش از طریق سایت اجاره تجهیزات انلاین موزیک رنتردراختیار داشته باشید .

کاربرد دستگاه دی جی کنترلر

اجاره دستگاه دی جی
اجاره کنترلر دی جی
اجاره دستگاه میکس آهنگ
اجاره پلیر
اجاره کنترلر ترکتور

اجاره-دستگاه-دی-جی
کرایه-کنترلر-s8

اجاره دستگاه کنترلر دی جی

کرایه-دستگاه-دی-جی-در-تهران
کرایه-دی-جی-کنترلر

اجاره دستگاه کنترلر دی جی